30 May 2024
Polityka

LOT organizuje kolejny konkurs na pracę dyplomową o lotnictwie

  • 4 lipca, 2022
  • 2 min read
LOT organizuje kolejny konkurs na pracę dyplomową o lotnictwie

Przewoźnik zaprasza do udziału w zmaganiach absolwentów wszystkich uczelni publicznych i niepublicznych studiów I oraz II stopnia, a także studiów podyplomowych. Konkurs skierowany jest do autorów prac, których tematyka obejmuje zagadnienia związane z lotnictwem pasażerskim oraz cargo. Osoby, które chcą spróbować swoich sił w konkursie, powinny obronić się w ponad rocznym przedziale czasowym: od 1 czerwca 2021 do końca września 2022 r. Obronione prace wraz z kompletem dokumentów należy przesłać drogą mailową na adres: student@lot.pl.

W skład kapituły tegorocznej edycji konkursu wejdą przedstawiciele: Akademii Leona Koźmińskiego, Politechniki Białostockiej, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Rzeszowskiej, Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej, Uczelni Łazarskiego, Uniwersytetu w Białymstoku, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Wojskowej Akademii Technicznej, Wyższej Szkoły Bankowej.

Eksperci ocenią poziom prac konkursowych m.in. pod kątem: oryginalności i stopnia trudności podejmowanej tematyki, zbieżności z tematyką lotniczą, trafności i poprawności zastosowanych metod badawczych.

Dla kapituły ważna będzie również aktualność podejmowanej problematyki, w tym uwzględnienie bieżącej sytuacji w branży lotniczej oraz możliwość zastosowania wyników pracy w praktyce biznesowej.

W konkursie LOT można wygrać atrakcyjne nagrody: bilety lotnicze, w tym na połączenia dalekiego zasięgu oraz staże.

Więcej informacji na stronie Konkurs na pracę dyplomową | LOT.com

Obronione prace wraz z kompletem dokumentów należy przesłać drogą mailową na adres: student@lot.pl.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

Wiadomości Białystok

Wykorzystujemy pliki Cookies.    Polityka prywatności    Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM