23 April 2024
Nauka i technika

SoftSwiss wspiera społeczność Ruby w Warszawie

  • 28 lipca, 2023
  • 3 min read
SoftSwiss wspiera społeczność Ruby w Warszawie

Firma SOFTSWISS, światowy producent oprogramowania, który obecnie rozwija w Polsce kilka centrów programistycznych, ogłosiła współpracę z warszawskim środowiskiem Ruby – lokalną społecznością specjalistów z branży IT, którzy angażują się w stworzenie profesjonalnych warunków do dzielenia się wiedzą i rozwoju.

Firma wspierająca Ruby Warsaw Community Conference oferowała możliwość współpracy dla wszystkich, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności w dziedzinie programowania Ruby. Wydarzenie to okazało się przełomowe dla wielu osób, które mogły wymieniać się wiedzą i doświadczeniem, a także nawiązywać nowe znajomości. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się czegoś nowego od ludzi z branży IT, a także zdobyć nowe umiejętności i kontakty.

SOFTSWISS wspiera polskie talenty programistyczne, oferując im komfortowe warunki rozwoju zawodowego. Firma planuje organizować co miesiąc spotkania dla osób związanych z technologią Ruby w Warszawie, a także wydarzenia edukacyjne, które mają na celu wspieranie i doskonalenie umiejętności programistów.

„Cieszymy się, że duża międzynarodowa firma IT SOFTSWISS zdecydowała się wspierać społeczność programistów Ruby, poprzez sponsorowanie naszej konferencji – dzieli się swoimi wrażeniami po konferencji Mariusz Kozieł, CTO w firmie Visuality oraz główny organizator Ruby Warsaw Community Conference oraz Ruby Warsaw Community meetups. – Udało się, naszą konferencję odwiedziło ponad 100 osób, chociaż jesteśmy pewni, że jest to dopiero początek. Naszym celem jest zbudowanie mocnego Europejskiego Community wśród programistów Ruby oraz stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy, integracji, wzajemnego wsparcia. W planach kolejne edycje, przy których mamy nadzieję firma SOFTSWISS zasili także grono prelegentów” – dodaje.

SOFTSWISS to międzynarodowa firma z oddziałami na Białorusi, w Gruzji, na Malcie oraz w Polsce, gdzie uznano go za priorytetowy rynek rozwoju. Firma postanowiła zainwestować w lokalne środowisko zawodowe i w tym celu w Poznaniu otwarto centrum programistyczne, a wiosną bieżącego roku dołączyło do niego biuro w prestiżowej dzielnicy biznesowej Warszawy. Popularyzacja języka Ruby, który jest podstawowym narzędziem pracy w SOFTSWISS, stała się ważnym celem tej inicjatywy. Specjaliści, którzy znają ten język, są w firmie szczególnie cenieni.

SOFTSWISS nieustannie dąży do przyczyniania się do rozwoju społeczności Ruby. W styczniu tego roku firma wsparła Ruby BRUG w Białymstoku, a obecnie regularnie pomaga programistom w organizacji meet-upów i profesjonalnych wydarzeń.

SOFTSWISS to międzynarodowa firma technologiczna, działająca od ponad 10 lat. Nasze usługi są dostępne w całej Europie, w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Nasz zespół liczy obecnie 1400 osób. Jesteśmy pionierami w tworzeniu oprogramowania do pracy z kryptowalutami w branży rozrywek online.

SOFTSWISS została wielokrotnie doceniona za swoje zasługi. W 2022 roku firma otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii „Miejsce pracy roku” oraz nagrodę SIGMA CIS w kategorii „Najlepszy program partnerski”. Rok wcześniej, SOFTSWISS została wyróżniona nagrodami International Gaming Awards (IGA) i Starlet Awards w kategoriach „Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” i „Najlepsza obsługa klientów roku”. Ponadto, jej pracownicy stali się zwycięzcami w trzech kategoriach: „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” oraz „Pracownik roku”.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

About Author

Wiadomości Białystok

Wykorzystujemy pliki Cookies.    Polityka prywatności    Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM