17 May 2024
Praca Białystok

Oferta pracy na stanowisko – INSPEKTOR JAKOŚCI – FABRYKI MEBLI FORTE S. A. W HAJNÓWCE (Hajnówka)

  • 2 czerwca, 2023
  • 2 min read
Fabryki Mebli FORTE S. A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko – INSPEKTOR JAKOŚCI
TWOJE ZADANIA:
 – Przeprowadzanie inspekcji jakościowej zgodnie z kartami inspekcji i w oparciu o dokumentację techniczną, dokumenty produkcyjne i wytyczne jakości
 – Sporządzanie i przekazywanie zapisów z przeprowadzonych inspekcji
 – Zatrzymywanie, oznaczenie i raportowanie partii elementów niezgodnych
 – Zgłaszanie błędów w dokumentacji technicznej
 – Przeprowadzanie audytów wyrobu
 – Sprawdzanie i monitorowanie wskazanych wysyłek, wymagających szczególnego nadzoru, w tym wysyłki wyrobów z FSC®
TWÓJ PROFIL:
 – Min. średnie wykształcenie
 – Gotowość do pracy zmianowej
 – Umiejętność czytania rysunku technicznego
 – Znajomość pakietu MS Office
 – Umiejętność posługiwania się narzędziami do pomiarów: suwmiarką, miarą zwijaną
 – Mile widziane doświadczenie w ocenie jakości elementów
KORZYŚCI:
 – Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 – Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
 – Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
 – Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
 – Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
 – Dofinansowanie do wypoczynku
 – Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
 – Bony noworoczne dla dzieci pracowników
 – Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
 – Płatny program poleceń pracowniczych
Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Możesz również aplikować poprzez link:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=dd6d44a7df044dce8656ba5fda0b67…

Orginalne ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/111985/INSPEKTOR-JAKOSCI—FABRYKI-MEBLI-FORTE-S-A-W-HAJNOWCE.html

About Author

Wiadomości Białystok

ROZUMIEM