30 May 2024
Kultura i ludzie

! Światła, Muzyka i Świetna Zabawa: Atrakcje „Disco Pod Gwiazdami” w Białymstoku

  • 6 lipca, 2023
  • 3 min read
!

Światła, Muzyka i Świetna Zabawa: Atrakcje „Disco Pod Gwiazdami” w Białymstoku

Tegoroczna edycja kultowej imprezy w rytmach disco, transmitowanej na żywo w telewizji Polsat, zgromadziła wielkie grono fanów. Ponad 50 tysięcy osób zebrało się przed sceną, a miliony widzów mogły śledzić wydarzenie przed telewizorami – to największa plenerowa impreza w Polsce!

>> „Disco pod Gwiazdami” to nie tylko świetny sposób na rozpoczęcie wakacji, ale przede wszystkim doskonała promocja województwa podlaskiego. Na odbywający się w Białymstoku koncert przyszły tysiące osób, aby posłuchać na żywo największych gwiazd polskiej i zagranicznej muzyki tanecznej. Przed telewizorami śledziły nas około dwa miliony. Te liczby mówią same za siebie. Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę i zapraszam do podlaskiego, bo warto tu być. Do zobaczenia w przyszłym roku << – podsumował marszałek Artur Kosicki.

Edycja festiwalu „Disco pod Gwiazdami” okazała się niezwykle udana. Na białostockiej scenie pojawiły się takie sławy, jak Doda, Daria Marx, Kasia Wilk, Olivia Addams, Mikolas Josef, Oskar Cyms, ATC, Minelli, Akcent (zespół z Rumunii), Viki Gabor, Velvet, Loona, Komodo & Thomas Sykes, Mezo & Liber, Skolim Król Latino, S.T.S.B. FKA Fun Factory. Wszyscy wykonali swoje największe, niezapomniane przeboje.

Niedawno zakończona siódma edycja festiwalu muzyki dyskotekowej „Disco pod Gwiazdami” była niezwykle udana. Na scenie wystąpili polscy i zagraniczni artyści, wśród których można wymienić Doda, Daria Marx, Kasia Wilk, Olivia Addams, Mikolas Josef, Oskar Cyms, ATC, Minelli, Akcent, Viki Gabor, Velvet, Loona, Komodo & Thomas Sykes, Mezo & Liber, Skolim Król Latino, S.T.S.B. FKA Fun Factory. Muzycy zaprezentowali swoje największe hity.

Thomas Anders & Band, znany z duetu Modern Talking, był główną atrakcją wieczoru Disco Pod Gwiazdami. Ich największy hit – “You’re My Heart, You’re My Soul” – przywoływał wspomnienia i pozwolił publiczności przenieść się w czasie. Wokalista wielokrotnie podkreślał, jak wiele zmieniło się w jego życiu od momentu wydania tego utworu. Wielkim powodzeniem cieszył się też włoski zespół muzyczny z lat 60. Ricchi e Poveri, którego występ wypełniony był kultowymi utworami takimi jak ”Mamma Maria” i „Acapulco”.

Widownia zgromadzona przed białostocką sceną, a także przed telewizorami, którzy mogli śledzić przedstawienie w transmisji na żywo, świetnie bawiła się i cieszyła z tego wyjątkowego i oryginalnego sposobu na rozpoczęcie wakacji.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

About Author

Wiadomości Białystok

Wykorzystujemy pliki Cookies.    Polityka prywatności    Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM