8 May 2024
Praca Białystok

Praca – AUTOMATYK – FABRYKI MEBLI FORTE S. A. W HAJNÓWCE (Hajnówka)

  • 18 sierpnia, 2023
  • 2 min read
Fabryki Mebli FORTE S. A.w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko: AUTOMATYK
TWOJE ZADANIA:
– Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z wymogami BHP oraz wymaganiami technicznymi, zapewniające realizację planów produkcji
– Planowanie i organizacja przeglądów okresowych, obsługi oraz remontów maszyn i urządzeń, wraz z niezbędną dokumentacją w tym zakresie
– Udział w działaniach prewencyjnych, wykonywanie planowanych przeglądów, konserwacji oraz diagnostyki i napraw maszyn i urządzeń
– Udział w procesach wdrożeniowych nowych maszyn i urządzeń
– Przeprowadzanie analiz pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych wyposażonych w system automatycznego sterowania
– Przygotowywanie specyfikacji komponentów części zamiennych z obszaru elektryki oraz automatyki.
– Opracowywanie oraz monitorowanie realizacji planów zaopatrzenia magazynu części zamiennych nadzorowanego obszaru
– Specyfikowaniem komponentów zamiennych z zakresu elektryki oraz automatyki
– Nadzorowaniem i eksploatacją urządzeń energetycznych i elektrycznych
– Współpraca z serwisami zewnętrznymi
TWÓJ PROFIL:
– Znajomość układów mechanicznych/pneumatycznych/hydraulicznych i/lub automatyki przemysłowej, elektryki, pneumatyki oraz hydrauliki siłowej pod względem sterowania.
– Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
– Praktyczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– Uprawnienia SEP w zakresie dozoru i eksploatacji
– Znajomość zasad bezpieczeństwa pracy przy maszynach i urządzeniach
– Umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy własnej
– Umiejętność szybkiego reagowania na pojawiające się problemy oraz samodzielnego podejmowania decyzji
– Odpowiedzialność, zaangażowanie i sumienność w realizacji zadań
KORZYŚCI:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
– Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
– Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
– Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
– Dofinansowanie do wypoczynku
– Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
– Bony noworoczne dla dzieci pracowników
– Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
– Płatny program poleceń pracowniczych
Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń    : 691 557 228
Możesz również aplikować poprzez link:   https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=956425babcb7415cbab5c6ac58680d…

Źródłowe ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/115169/AUTOMATYK—FABRYKI-MEBLI-FORTE-S-A-W-HAJNOWCE.html

About Author

Wiadomości Białystok

ROZUMIEM