30 May 2024
Gospodarka i Biznes

Las, Przemysł i Przedsiębiorczość: Kompania Leśna w Szwajcarii

  • 22 sierpnia, 2023
  • 3 min read
Las, Przemysł i Przedsiębiorczość: Kompania Leśna w Szwajcarii

XXVI Międzynarodowe Targi Leśne, które odbędą się 24 sierpnia w szwajcarskiej Lucernie, będą okazją do spotkań profesjonalistów przemysłu leśnego z całego świata. Jednym z polskich przedstawicieli będzie Kompania Leśna, która pokaże swój autorski pług aktywny.

Kompania Leśna od wielu lat jest wiodącą firmą w branży leśnej, toteż obecność na targach w Lucernie jest dla niej ważnym krokiem, pozwalającym zaakcentować swoją pozycję lidera.

„Konsekwentnie budujemy porftolio sprzętowe, starannie dobierając dystrybuowane przez nas europejskie brandy. Rozwijamy również własną produkcję, dlatego też w Lucernie pierwszy raz publicznie zaprezentujemy naszą nowość, czyli autorski pług aktywny” – mówi Anna Szerszeń, członek zarządu Kompanii Leśnej.

„Dla nas to wyjątkowa okazja do tego, by zaprezentować nasz sprzęt na arenie międzynarodowej. Niesamowicie satysfakcjonuje nas możliwość bezpośredniego kontaktu z profesjonalistami z branży z całego świata. Wydarzenie w Lucernie zawsze cieszy się wielkim zainteresowaniem, dlatego przygotowaliśmy się do niego bardzo starannie” – dodaje Szerszeń.

Szwajcarskie targi to wyśmienity pomysł na zaprezentowanie swojej oferty. Dzięki nim możliwe jest nawiązanie nowych relacji biznesowych, a nawet wymiana wiedzy i doświadczeń.

Podczas Międzynarodowych Targów Leśnych w Lucernie zaprezentowany zostanie szeroki asortyment produktów i usług. Dodatkowo, odbywać się będą 12. Szwajcarskie Mistrzostwa w Obróbce Drewna oraz zawody Stihl Timbersports. Uczestnicy zmierzą się w 6 dyscyplinach, otrzymując nagrodę główną- tytuł mistrza Szwajcarii.

Targi w Szwajcarii stanowią idealne okoliczności, aby wyeksponować swój towar i usługi. Umożliwiają także nawiązanie relacji biznesowych, wymianę wiedzy i doświadczeń.

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Leśnych w Lucernie zapraszają wszystkich do przyjścia i udziału w wyjątkowych wydarzeniach. Gości czekają nie tylko liczne atrakcje, ale także możliwość zdobycia prestiżowego tytułu mistrza Szwajcarii.

Lucerna jest miejscem, gdzie wymiana wiedzy i promowanie najnowszych trendów w branży leśnej są na pierwszym miejscu. Targi cieszą się wsparciem ze strony federalnych i lokalnych władz, jak również organizacji łowieckich i leśnych, a także środowisk naukowych i edukacyjnych. Co dwa lata organizowane są targi, które są trzykrotnie większe od wszelkich tego typu wydarzeń w Polsce.

Podczas tegorocznych targów leśnych Kompania Leśna zaprezentuje swoje autorskie pługi aktywne, klembanki 2,6 z linami oraz łańcuchami oraz pług leśny LPZ-PRO. Wszyscy zainteresowani maszynami leśnymi mają okazję poznać szczegóły oferty Kompanii Leśnej podczas targów trwających do 27 sierpnia.

Kompania Leśna jest obecna na polskim rynku od ponad 10 lat. Jako producent maszyn leśnych jest liderem w tej branży. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania dla leśników, zajmuje się sprzedażą i naprawą maszyn leśnych. Szeroki asortyment dostępnych produktów obejmuje między innymi przyczepy, żurawie, harwestery, forwardery, rębaki oraz głowice ścinkowe. Kompania Leśna jest autoryzowanym przedstawicielem cenionych marek Palms, Nisula, Kronos, Konrad i Heizomat. Główna siedziba Kompanii Leśnej mieści się w Nowym Dworze-Parceli pod Skierniewicami, natomiast oddziały są zlokalizowane w Augustowie i w Zamościu.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

About Author

Wiadomości Białystok

Wykorzystujemy pliki Cookies.    Polityka prywatności    Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM