20 May 2024
Praca Białystok

Oferta pracy Suwałki – PRACOWNIK DS. UTRZYMANIA CZYSTROŚCI TANNE SP. Z O. O. W SUWAŁKACH

  • 13 lutego, 2024
  • 2 min read
Oferta pracy Suwałki – PRACOWNIK DS.  UTRZYMANIA CZYSTROŚCI TANNE SP. Z O. O. W SUWAŁKACH
Fabryki Płyty Wiórowej TANNE Sp. z o. o. w Suwałkach poszukują kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK DS. UTRZYMANIA CZYSTOŚCI
TWOJE ZADANIA:
– Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i sanitarnych
– Stałe uzupełnianie środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach i kuchniach
– Obsługa zamiatarki i zmywarki samojezdnej
– Praca w godzinach 6.00 – 14.00
TWÓJ PROFIL:
– Wykształcenie minimum zawodowe
– Rzetelność i skrupulatność
– Bardzo dobra organizacja pracy własnej
– Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
KORZYŚCI:
– Umowa o pracę – umowa na zastępstwo
– Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Suwałkach
– Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
– Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
– Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
– Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
– Dofinansowanie do wypoczynku
– Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
– Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych
Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 551 364
Możesz również aplikować poprzez link:   https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=27e58f56496f46db9d3dd8e0990113…

Źródłowe ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/122948/PRACOWNIK-DS–UTRZYMANIA-CZYSTROSCI-TANNE-SP-Z-O-O-W-SUWALKACH.html

About Author

Wiadomości Białystok

ROZUMIEM