20 April 2024
Polityka

Wpływ samorządu na lokalną infrastrukturę sportową

  • 4 marca, 2024
  • 2 min read
Wpływ samorządu na lokalną infrastrukturę sportową

Zaplanowano 9 Europejski Kongres Samorządów na 4-5 marca 2024 w Mikołajkach. Wydarzenie przyciągnie ponad 2000 uczestników z ponad 30 krajów i będzie skupiać się na tematyce wpływu samorządu na lokalną infrastrukturę sportową, w tym panelu dyskusyjnego.

Problemem społecznym, na który większość obywateli zwraca uwagę, jest niski poziom opieki zdrowotnej. Warto zauważyć, że wielu chorobom i schorzeniom można zapobiec, prowadząc zdrowy tryb życia. Samorządy często inwestują w rozwój infrastruktury sportowej, takiej jak baseny, boiska czy hale sportowe, aby stać się chlubą dla swojej społeczności. W jaki sposób samorządy powinny wdrażać tego typu projekty? Podczas debaty uczestnicy będą prezentować własne doświadczenia i wymieniać się poglądami na temat popularyzowania aktywności fizycznej.

Moderatorem panelu będzie: Jacek Szczęsny, dyrektor zarządzający, były dziennikarz sportowy, „Business Magazine”, Polska

Paneliści:

  • Isto Vanhamäki, dyrektor ds. rozwoju regionu biznesowego, LADEC, Finlandia
  • Marek Kwiatkowski, starosta, Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Polska
  • Petro Adamyk, deputowany, Rada Miejska m. Lwowa, Ukraina
  • Rafał Rudnicki, zastępca prezydenta, Urząd Miejski w Białymstoku, Polska

Europejski Kongres Samorządów, program, który obejmuje blisko 200 wydarzeń (bloków programowych, paneli dyskusyjnych, warsztatów, wykładów, prezentacji), serdecznie zaprasza do rejestracji na wydarzenie za pośrednictwem strony: https://www.forum-ekonomiczne.pl/ 

Europejski Kongres Samorządów stanowi forum do dyskusji i spotkań liderów samorządowych, przedstawicieli regionalnych elit, administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu. To platforma, która umożliwia wymianę poglądów oraz budowanie relacji między różnymi sektorami społecznymi.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

About Author

Wiadomości Białystok

Wykorzystujemy pliki Cookies.    Polityka prywatności    Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM