29 April 2024
Praca Białystok

PRACOWNIK MAGAZYNU – FABRYKI MEBLI FORTE S. A. W SUWAŁKACH – Praca Suwałki

  • 14 marca, 2024
  • 2 min read
Fabryki Mebli FORTE S. A. w Suwałkach poszukują kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU
TWOJE ZADANIA:
– Kompletacja zamówień, etykietowanie
– Obsługa wózka widłowego
– Udział w inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie ze standardami firmy
– Obsługa terminala, skanera oraz foliarki
– Zabezpieczanie skompletowanych palet
– Dbałość o porządek i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa oraz BHP
TWÓJ PROFIL:
– Uprawnienia na wózki widłowe – wymóg konieczny
– Gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym
– Odpowiedzialność i efektywność w działaniu
– Nastawienie na współpracę
– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
KORZYŚCI:
– Umowa o pracę
– Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Suwałkach
– Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
– Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
– Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
– Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
– Dofinansowanie do wypoczynku
– Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
– Bony noworoczne dla dzieci pracowników
– Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych
Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Możesz również aplikować poprzez link:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=9420583494474a328a45a657ab9976…

Ogłoszenie o pracę pochodzi z: https://jobtime.pl/praca/124041/PRACOWNIK-MAGAZYNU—FABRYKI-MEBLI-FORTE-S-A-W-SUWALKACH.html

About Author

Wiadomości Białystok

ROZUMIEM