29 April 2024
Praca Białystok

Praca Hajnówka – SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC – FABRYKI MEBLI FORTE S. A. W HAJNÓWCE

  • 2 kwietnia, 2024
  • 2 min read
Fabryki Mebli FORTE S. A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko – SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC
Umowa o pracę na zastępstwo 1 – 2 lata
TWOJE ZADANIA:
– Obsługa kadrowo – płacowa pracowników w systemie SAP
– Rozliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i sporządzanie list płac
– Rozliczanie czasu pracy
– Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
– Prowadzenie akt pracowników oraz dokumentacji związanej z RODO
– Sporządzanie rozliczeń dla ZUS, US, PFRON, GUS
– Obsługa systemu Płatnik
– Obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
– Sporządzanie raportów oraz sprawozdań kadrowo – płacowych
– Bieżąca obsługa spraw pracowniczych
TWÓJ PROFIL:
– Wyższe wykształcenie
– Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadrowo – płacowym
– Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz PDOF
– Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
– Bardzo dobra organizacja pracy
– Praktyczna znajomość pakietu MS Office
– Praktyczna znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
– Prawo jazdy kat. B
KORZYŚCI:
– Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
– Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
– Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
– Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
– Dofinansowanie do wypoczynku
– Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
– Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
– Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Możesz również aplikować poprzez link:   https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a3a2f32534df41478c7fba6255f959…

Ogłoszenie o pracę pochodzi z: https://jobtime.pl/praca/124724/SPECJALISTA-DS-KADR-I-PLAC—FABRYKI-MEBLI-FORTE-S-A-W-HAJNOWCE.html

About Author

Wiadomości Białystok

ROZUMIEM