9 May 2024
Praca Białystok

Praca w Hajnówka na stanowisku – INSPEKTOR DS. JAKOŚCI – FABRYKI MEBLI FORTE S. A. W HAJNÓWCE

  • 14 września, 2023
  • 2 min read

Fabryki Mebli FORTE S. A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko – INSPEKTOR DS. JAKOŚCI

TWOJE ZADANIA:
– Przeprowadzanie inspekcji jakościowej zgodnie z kartami inspekcji i w oparciu o dokumentację techniczną, dokumenty produkcyjne i wytyczne jakości
– Sporządzanie i przekazywanie zapisów z przeprowadzonych inspekcji
– Zatrzymywanie, oznaczenie i raportowanie partii elementów niezgodnych
– Zgłaszanie błędów w dokumentacji technicznej
– Przeprowadzanie audytów wyrobu
– Sprawdzanie i monitorowanie wskazanych wysyłek, wymagających szczególnego nadzoru, w tym wysyłki wyrobów z FSC®

TWÓJ PROFIL:
– Min. średnie wykształcenie
– Gotowość do pracy zmianowej
– Umiejętność czytania rysunku technicznego
– Znajomość pakietu MS Office
– Umiejętność posługiwania się narzędziami do pomiarów: suwmiarką, miarą zwijaną
– Mile widziane doświadczenie w ocenie jakości elementów

KORZYŚCI:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
– Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
– Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
– Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
– Dofinansowanie do wypoczynku
– Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
– Bony noworoczne dla dzieci pracowników
– Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
– Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Możesz również aplikować poprzez link:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=072bff3c9eb04239a09f977c649c1d…

Źródłowe ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/116496/INSPEKTOR-DS-JAKOSCI—FABRYKI-MEBLI-FORTE-S-A-W-HAJNOWCE.html

About Author

Wiadomości Białystok

ROZUMIEM