21 July 2024
Gospodarka i Biznes

BOC Group utrzymuje pozycję lidera w badaniu Gartnerandreg; Magic Quadrantandtrade; 2023 dla narzędzi Architektury Korporacyjnej

  • 22 stycznia, 2024
  • 3 min read
BOC Group utrzymuje pozycję lidera w badaniu Gartnerandreg; Magic Quadrantandtrade; 2023 dla narzędzi Architektury Korporacyjnej

Nie tylko duże miasta takie jak Warszawa, Kraków czy Wrocław, ale także mniejsze jak Suwałki, Siedlce czy Kalisz, mogą wkrótce stać się tzw. biegunami wzrostu, czyli obszarami metropolitalnymi napędzającymi rozwój całego kraju – wynika z raportu Instytutu Rozwoju Miast i Regionów (IRMR), do którego dotarł serwis Prawo.pl. Wzmacniając potencjał kolejnych ośrodków miejskich, także najuboższe i peryferyjne gminy będą miały korzyści.

22 stycznia 2024 r. – BOC Group, światowy lider w dziedzinie tworzenia oprogramowania do BPM, EA i GRC, został po raz trzeci z rzędu wyróżniony jako lider w raporcie 2023 Gartner® Magic Quadrant for Enterprise Architecture Tools [1] ze swoim narzędziem do EA – ADOIT. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://www.boc-group.com/pl?utm_source=Cision&utm_medium=PressRelease&utm_campaign=gartner-mq-cc-2023

ADOIT wykazało się imponującymi możliwościami w raporcie Gartner’s Critical Capabilities report [2], zajmując czołowe pozycje w kilku kategoriach, takich jak „Modelowanie” i „Zarządzanie Innowacjami”. Dodatkowo, otrzymało trzecie wyróżnienie Customers’ Choice Tool w tym roku.

Christoph Moser, menedżer produktu ADOIT, opisuje, jak ADOIT transformuje architekturę przedsiębiorstwa, skupiając się na potrzebach użytkowników, promując współpracę i zapewniając intuicyjne doświadczenia dla wszystkich zainteresowanych. Ich zaangażowanie sięga poza standardową funkcjonalność, umożliwiając również osobom spoza grona ekspertów korzystanie z specjalistycznych usług EA.

ADOIT Enterprise Architecture Package is a collaborative tool for EA, serving as the main source of knowledge about corporate architecture in an organization and providing valuable insights to support business and IT experts in making sound investment decisions for digital transformation.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak BOC Group i ADOIT wspierają transformację przedsiębiorstw, odwiedź stronę internetową firmy.

Gartner „Magic Quadrant for Enterprise Architecture Tools,” Andrew Gianni, Andreas Frangou, Austin Steinmetz, Akshay Jhawar, 20 Listopada 2023

Gartner,” Critical Capabilities for Enterprise Architecture Tools”, Andreas Frangou, Andrew Gianni, Austin Steinmetz, Akshay Jhawar, 20 Listopada 2023.

Zastrzeżenie firmy Gartner

GARTNER i MAGIC QUADRANT są zastrzeżonymi znakami towarowymi i znakami usługowymi firmy Gartner, Inc. i/lub jej podmiotów stowarzyszonych w Stanach Zjednoczonych i na świecie i zostały użyte w niniejszym dokumencie za zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone. Firma Gartner nie popiera żadnych dostawców, produktów ani usług przedstawionych w swoich publikacjach badawczych i nie doradza użytkownikom technologii, aby wybierali tylko tych dostawców, którzy mają najwyższe oceny lub inne oznaczenia. Publikacje badawcze Gartner składają się z opinii organizacji badawczej Gartner i nie powinny być interpretowane jako stwierdzenia faktów. Firma Gartner zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, w odniesieniu do tych badań, w tym wszelkich gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu.

O Firmie BOC Group

BOC Group specjalizuje się w tworzeniu i dostarczaniu zaawansowanego oprogramowania do modelowania organizacji, które umożliwia skuteczne zarządzanie w erze cyfrowej. Ich narzędzia są zaprojektowane z myślą o współpracy z innymi aplikacjami i łatwo dostosowują się do indywidualnych potrzeb organizacji, integrując się z innymi aplikacjami w ramach szerokiego ekosystemu.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

About Author

Wiadomości Białystok

Wykorzystujemy pliki Cookies.    Polityka prywatności    Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM