18 June 2024
Kultura i ludzie

Żyj filmowo, płać bezgotówkowo. Bezgotówkowe Kino Objazdowe ponownie w trasie

  • 26 stycznia, 2024
  • 4 min read
Żyj filmowo, płać bezgotówkowo. Bezgotówkowe Kino Objazdowe ponownie w trasie

II edycja Bezgotówkowego Kina Objazdowego rozpocznie się 29 stycznia 2024 r., a partnerem strategicznym będzie Fundacja Polska Bezgotówkowa. Akcja pod hasłem „Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!” ma na celu edukację w zakresie finansów cyfrowych oraz promocję kultury w mniejszych miejscowościach bez dostępu do kina. Inicjatywa ma także na celu wsparcie lokalnych przedsiębiorców poprzez mobilne biuro Fundacji, które będzie udzielać informacji na temat akceptacji płatności bezgotówkowych oraz programów wsparcia dla małych firm.

„Naszym zadaniem jest przede wszystkim wspieranie przedsiębiorców w prowadzeniu ich biznesów, zwłaszcza w tak trudnym czasie. Dodatkowym działaniem jest edukacja lokalnych społeczności w zakresie korzystania z cyfrowych form płatności. Wiemy, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się na co dzień. Dzisiaj oferowanie wysokiej jakości usług to nie jedyny czynnik decydujący o przewadze konkurencyjnej. Coraz bardziej liczą się dodatkowe udogodnienia dla klientów: jak szybkość, wygoda, wybór – np. w zakresie metod płatności. Gorąco zachęcam przedsiębiorców do korzystania z wiedzy i doświadczenia ekspertów, którzy opowiedzą więcej na temat korzyści płynących z wdrożenia cyfrowych form płatności” – komentuje Joanna Erdman, prezes zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Podczas filmowej trasy po Polsce, nowoczesny kamper będzie zatrzymywał się przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości, oferując mobilne biuro Fundacji i jej partnerów. Przedsiębiorcy będą mieli okazję skorzystać ze wsparcia Programu Polska Bezgotówkowa, podpisując umowę na bezpłatną instalację terminala płatniczego oraz pokrycie kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy do osiągnięcia obrotu na poziomie 100 tys. zł. Dodatkowo, odwiedzający kamper i zostawiający wizytówkę otrzymają voucher na bezpłatny popcorn.

Więcej informacji na www.filmowobezgotowkowo.pl/dla_firm.

Zapraszamy do kina – trasa i repertuar

Bezgotówkowe Kino Objazdowe rozpocznie trasę w Jabłonowie Pomorskim, w powiecie brodnickim. W repertuarze znajdzie się najnowsze premiery kinowe, m.in. nowa ekranizacja powieści Jana Brzechwy „Akademia Pana Kleksa” oraz „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”. Dodatkowo, widzowie będą mieli okazję zobaczyć nagrodzony na festiwalu w Gdyni film „KOS” oraz wiele innych. Więcej informacji na www.filmowobezgotowkowo.pl/repertuar

Nowości i promocje na bilety

Dla wszystkich miłośników kina i widzów, którzy dokonają płatności online lub bezgotówkowo w kasie kina oraz w barze kinowym, przewidziano 10% zniżki na bilety i zestawy kinowe. Organizatorzy zachęcają do realizacji hasła: Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Dodatkowe rabaty dostępne są dla grup zorganizowanych, studentów i seniorów.

Rozrywka łączona z edukacją to nowy trend – edutainment w kinie

Fundacja Polska Bezgotówkowa angażuje się w szeroko zakrojone działania edukacyjne promujące innowacje finansowe wśród przedsiębiorców i konsumentów. Bezgotówkowe Kino Objazdowe będzie prezentować ciekawe materiały edukacyjne, w tym krótkie filmiki o finansach i przedsiębiorczości, przed seansami dla przedszkoli i szkół.

Przed wakacjami Fundacja ma zamiar odwiedzić ponad 50 miejscowości w kraju, aby dzielić się wiedzą na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych oraz dostarczać rozrywkę na najwyższym poziomie mieszkańcom.

Ceny biletów: normalne 20 zł, ulgowe 18 zł, grupowe 16 zł

Bilety do kupienia na www.FilmowoBezgotowkowo.pl

Polub nas na Facebooku @FilmowoBezgotowkowo

Więcej informacji o Fundacji na: www.PolskaBezgotowkowa.pl

Organizator: Outdoor Cinema

Partner strategiczny: Fundacja Polska Bezgotówkowa

Partnerzy:

PKO Bank Polski, mBank, Bank Spółdzielczy w Białymstoku, Bank Spółdzielczy w Brodnicy, Bank Spółdzielczy Duszniki, Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie, Bank Spółdzielczy w Gniewie, Bank Spółdzielczy w Szczytnie, GBSBank oraz eService, Planet Pay.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

About Author

Wiadomości Białystok

Wykorzystujemy pliki Cookies.    Polityka prywatności    Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM