29 April 2024
Praca Białystok

Praca na stanowisku – TECHNOLOG ZAKŁADOWY – FABRYKI MEBLI FORTE S. A. W HAJNÓWCE (Hajnówka)

  • 9 lutego, 2024
  • 2 min read

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko: TECHNOLOG ZAKŁADOWY

TWOJE ZADANIA:
– Monitorowanie i nadzór nad procesami w zakresie technologii produkcji
– Monitorowanie i nadzór nad wdrożeniami nowych wyrobów
– Optymalizacja procesów produkcyjnych w zakresie technologii produkcji
– Analiza potrzeb w zakresie procesów produkcyjnych
– Uczestnictwo w organizacji stanowisk pracy w zakresie ergonomii pracy, przepływu materiałów, projektowania i wdrażania szablonów i rozwiązań dla skomplikowanych operacji roboczych
– Praca w zakresie skracania czasów przezbrojeń (SMED)
– Przygotowywanie propozycji zakresu zmian w dokumentacji technologicznej związanego z wprowadzonymi działaniami doskonalącymi
– Testowanie wyrobów i materiałów na różnych etapach wytwarzania pod kątem spełnienia standardów
– Podejmowanie działań w zakresie optymalizacji kosztów wykorzystywania materiałów i sposobu wytwarzania produktów

TWÓJ PROFIL:
– Wykształcenie wyższe (preferowane: technologia drewna lub zarządzanie i inżynieria produkcji)
– Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
– Znajomość procesów technologicznych w przemyśle meblarskim
– Znajomość materiałów wykorzystywanych w procesie produkcyjnym
– Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
– Znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie B1

KORZYŚCI:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
– Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
– Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
– Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
– Dofinansowanie do wypoczynku
– Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
– Bony noworoczne dla dzieci pracowników
– Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
– Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Możesz również aplikować poprzez link:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4720726404fc4498b5de15a432693b..

Źródło: https://jobtime.pl/praca/122803/TECHNOLOG-ZAKLADOWY—FABRYKI-MEBLI-FORTE-S-A-W-HAJNOWCE.html

About Author

Wiadomości Białystok

ROZUMIEM