30 April 2024
Praca Białystok

Praca w Hajnówka na stanowisku – OPERATOR MASZYN – FABRYKI MEBLI FORTE S. A. W HAJNÓWCE

  • 9 lutego, 2024
  • 1 min read

Fabryki Mebli FORTE S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko – OPERATOR MASZYN

TWOJE ZADANIA:
– Realizacja planu produkcyjnego
– Ustawianie i obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie z wyznaczonymi parametrami
– Ocena jakościowa produkowanych komponentów
– Udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych
– Identyfikowanie i zgłaszanie do przełożonego nieprawidłowości zauważonych podczas produkcji

TWÓJ PROFIL:
– Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
– Uprawnienia na wózki widłowe UDT
– Znajomość rysunku technicznego
– Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

 KORZYŚCI:
– Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
– Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
– Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
– Zapomogi socjalne w ramach ZFŚS
– Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
– Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych
– Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe
Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Możesz również aplikować poprzez link:   https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=907184518df14801a8fd40319d5f7a…

Aplikuj na: https://jobtime.pl/praca/122807/OPERATOR-MASZYN—FABRYKI-MEBLI-FORTE-S-A-W-HAJNOWCE.html

About Author

Wiadomości Białystok

ROZUMIEM