27 April 2024
Praca Białystok

Praca – OPERATOR MASZYN – FABRYKI MEBLI FORTE S. A. W SUWAŁKACH (Suwałki)

  • 28 marca, 2024
  • 2 min read
Fabryki Mebli FORTE S. A. w Suwałkach poszukują kandydatów na stanowisko – OPERATOR MASZYN
TWOJE ZADANIA:
– Realizacja planu produkcyjnego
– Ustawianie i obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie z wyznaczonymi parametrami
– Ocena jakościowa produkowanych komponentów
– Udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych
– Identyfikowanie i zgłaszanie do przełożonego nieprawidłowości zauważonych podczas produkcji
TWÓJ PROFIL:
– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– Dobra znajomość rysunku technicznego
– Zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność za realizowane zadania
– Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
KORZYŚCI:
– Umowa o pracę i terminowe wynagrodzenie
– Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Suwałkach
– Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
– Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
– Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
– Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
– Dofinansowanie do wypoczynku
– Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
– Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
– Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych
Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Możesz również aplikować poprzez link:   https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4d3245cc00b347028aae4aca2bb5c2…

Ogłoszenie o pracę pochodzi z: https://jobtime.pl/praca/124660/OPERATOR-MASZYN—FABRYKI-MEBLI-FORTE-S-A-W-SUWALKACH.html

About Author

Wiadomości Białystok

ROZUMIEM