27 April 2024
Praca Białystok

Praca w Hajnówka na stanowisku – PRACOWNIK MAGAZYNU – FABRYKI MEBLI FORTE S. A. W HAJNÓWCE

  • 28 marca, 2024
  • 2 min read

Fabryki Mebli FORTE S. A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU

TWOJE ZADANIA:
– Kompletacja zamówień, etykietowanie
– Udział w inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie ze standardami firmy
– Obsługa terminala i skanera
– Obsługa wózka widłowego
– Zabezpieczanie skompletowanych palet
– Dbałość o porządek i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa oraz BHP

TWÓJ PROFIL:
– Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
– Odpowiedzialność i efektywność w działaniu
– Nastawienie na współpracę
– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

KORZYŚCI:
– Umowa o pracę i terminowe wynagrodzenie
– Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
– Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
– Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
– Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
– Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
– Bony noworoczne dla dzieci pracowników
– Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in w ramach rekrutacji wewnętrznych
– Płatny program poleń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Możesz również aplikować poprzez link:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=27267129ad9f4a1e998d2addc5a6e5…

Źródłowe ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/124663/PRACOWNIK-MAGAZYNU—FABRYKI-MEBLI-FORTE-S-A-W-HAJNOWCE.html

About Author

Wiadomości Białystok

ROZUMIEM