1 May 2024
Praca Białystok

OPERATOR ŁADOWARKI – FABRYKA PŁYTY WIÓROWEJ TANNE SP. Z O. O. W SUWAŁKACH – Praca Suwałki

  • 18 kwietnia, 2024
  • 2 min read
Fabryka Płyty Wiórowej TANNE Sp. z o. o. w Suwałkach poszukuje kandydatów na stanowisko – OPERATOR ŁADOWARKI
TWOJE ZADANIA:
– Transport surowców drzewnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji
– Rozładunek i załadunek surowców drzewnych zgodnie z wytycznymi
– Obsługa rębaka mobilnego
– Udział w procesie inwentaryzacji materiałów drzewnych
– Dbałość o powierzony sprzęt – odpowiednia konserwacja i czyszczenie
– Prace porządkowe w magazynie surowca
– Przestrzeganie zasad BHP
TWÓJ PROFIL:
– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– Uprawnienia do kierowania ładowarkami jednonaczyniowymi kl. I – praktyczne doświadczenie w obsłudze ładowarki
– Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
– Odpowiedzialność za powierzone zadania
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
KORZYŚCI:
– Umowa o pracę
– Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Suwałkach
– Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
– Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
– Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
– Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
– Dofinansowanie do wypoczynku
– Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
– Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
– Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych
Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Możesz również aplikować poprzez link:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=9981970eb8394332845ef26621509d…

Źródłowe ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/125411/OPERATOR-LADOWARKI—FABRYKA-PLYTY-WIOROWEJ-TANNE-SP-Z-O-O-W-SUWALKACH.html

About Author

Wiadomości Białystok

ROZUMIEM