27 July 2024
Praca Białystok

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH – FABRYKI MEBLI FORTE S. A. W HAJNÓWCE | Oferta pracy Hajnówka

  • 6 maja, 2024
  • 2 min read
Fabryki Mebli FORTE S. A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko – SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH
TWOJE ZADANIA:
– Nadzorowanie i organizacja przeglądów, konserwacji i napraw maszyn
– Planowanie i wdrażanie zatwierdzonych rozwiązań technicznych
– Optymalizacja kosztów remontowych
– Zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasu części zamiennych
– Analiza oraz raportowanie przyczyn i skutków awarii
– Współpraca z audytorami
TWÓJ PROFIL:
– Wykształcenie min. średnie
– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
– Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
– Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów
KORZYŚCI:
– Umowa o pracę
– Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
– Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
– Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
– Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
– Dofinansowanie do wypoczynku
– Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
– Bony noworoczne dla dzieci pracowników
– Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Możesz również aplikować poprzez link:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=49b07e6f984047b2a21020671a1957…

Ogłoszenie o pracę pochodzi z: https://jobtime.pl/praca/126050/SPECJALISTA-DS-TECHNICZNYCH—FABRYKI-MEBLI-FORTE-S-A-W-HAJNOWCE.html

About Author

Wiadomości Białystok

ROZUMIEM