20 May 2024
Kultura i ludzie

Poczuj niezwykłą energie światowej klasy artystów na 'Augustów is the future Festival’!

  • 11 lipca, 2023
  • 3 min read
Poczuj niezwykłą energie światowej klasy artystów na 'Augustów is the future Festival’!

Jeśli szukasz niesamowitych wydarzeń muzycznych, to z pewnością trafiłeś w dobre miejsce. W dniach 21-23 lipca w Augustowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie „Augustów is the future Festival”. Goście będą mieli okazję obejrzeć występy znanych artystów takich jak Brodka, Luxtorpeda czy Skubas, a także wziąć udział w licznych warsztatach, wydarzeniach kulturalnych i artystycznych. Dołącz do nas na błoniach urokliwej rzeki Netta i ciesz się radosnymi dźwiękami muzyki!

Augustów jest najlepszym miejscem na wypoczynek dla każdego, kto szuka kontaktu z naturą oraz wyjątkowych doznań muzycznych. Z okazji festiwalu muzycznego odbywającego się w tym pięknym miejscu, melomani mogą cieszyć się szerokim wyborem występów i muzycznymi przyjemnościami z okazji tego wyjątkowego wydarzenia.

Pierwszego dnia na scenie zaprezentują się: Ania Leon, Karaś/Rogucki i Luxtorpeda. Wszyscy uczestnicy niecierpliwie oczekują występu tej ostatniej formacji. Zespół słynie z takich hitów jak „Wilki dwa”, „Hymn” czy „Autystyczny”, których energia i oryginalny wokal Hansa zapewnią niezapomnianą rozrywkę wszystkim obecnym.

Drugi dzień festiwalu oferuje występy trzech znanych artystów: Radosława Skubaja, Natalii Przybysz i Moniki Brodki. Słynący z muzyki alternatywnej Skubas połączy melancholijne piosenki z pięknem przyrody, natomiast Przybysz i Brodka zaskoczą słuchaczy różnorodnością brzmień i gatunków muzycznych. Zarówno miłośnicy tanecznych rytmów, jak i fanów nastrojowych ballad znajdą coś dla siebie.

23 sierpnia na augustowskiej scenie zawładną Muchy, Smolik/Kev Fox oraz Krzysztof Zalewski. Muchy to połączenie pop-rockowych melodii z unikalnymi tekstami, które w roku 2022 doceniła statuetka Fryderyka w kategorii album roku – rock. Zalewski, znany z popularnego talent show, udowodnił już, że jego muzyka nie ogranicza się tylko do jednego gatunku i zdobył duże grono wiernych fanów. Jego utwory takie jak „Kurier” czy „Miłość Miłość”, osiągnęły miliony wyświetleń w serwisach streamingowych.

Augustów to miejsce, gdzie można odkryć swoją artystyczną duszę i wspólnie spędzić czas z przyjaciółmi. Wydarzenie „Augustów Is The Future” oferuje szeroki wybór atrakcji, wśród których znajdują się warsztaty z ekologicznego gotowania, puszczańskie plenery malarskie, specjalne wycieczki do lasu z przewodnikami, gry terenowe, warsztaty bartnicze oraz pokazy w kinie plenerowym. Poznaj okoliczną przyrodę i przekonaj się jak powstaje miód! Bilety na imprezę dostępne są na platformie Going: http://bit.ly/AITF_Festival 


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

About Author

Wiadomości Białystok

Wykorzystujemy pliki Cookies.    Polityka prywatności    Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM