9 May 2024
Praca Białystok

Oferta pracy na stanowisko: KIEROWNIK MAGAZYNU WYROBÓW GOTOWYCH – FABRYKI MEBLI FORTE S. A. W HAJNÓWCE (Hajnówka)

  • 20 lipca, 2023
  • 2 min read

Fabryki Mebli Forte S. A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko: KIEROWNIK MAGAZYNU WYROBÓW GOTOWYCH

TWOJE ZADANIA:
– Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu, zarządzanie procesami magazynowymi pod względem jakościowym i ilościowym
– Planowanie, organizowanie i koordynowanie pracy magazynu
– Optymalizowanie i zarządzanie przestrzenią magazynu
– Kontrola stanów magazynowych oraz okresowa inwentaryzacja wyrobów gotowych
– Optymalizacja kosztów magazynowania
– Współpraca przy wdrażaniu i nadzór nad przestrzeganiem procedur i instrukcji Systemu Zarządzania Jakością
– Współpraca z Działem Technicznym w zakresie usuwania awarii maszyn i urządzeń peryferyjnych
– Nadzór nad prawidłową eksploatacją posiadanych urządzeń, maszyn, wózków i środków technicznych
– Nadzór nad przestrzeganiem procedur wewnętrznych oraz BHP
– Określanie potrzeb w zakresie zatrudnienia
– Ścisła współpraca z innymi działami firmy

TWÓJ PROFIL:
– Doświadczenie w kierowaniu kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników
– Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziana branża produkcyjna
– Uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
– Umiejętność zarządzania zespołem oraz delegowania zadań
– Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
– Umiejętność ustalania priorytetów
– Elastyczność w działaniu oraz otwartość na zmiany
– Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
– Znajomość systemu klasy ERP (preferowany SAP) – mile widziane
– Bardzo dobra znajomość MS Office

KORZYŚCI:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
– Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
– Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
– Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
– Dofinansowanie do wypoczynku
– Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
– Bony noworoczne dla dzieci pracowników
– Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
– Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Możesz również aplikować poprzez link:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a720f06f5ac546358ada9b610aa125…

Źródło: https://jobtime.pl/praca/114272/KIEROWNIK-MAGAZYNU-WYROBOW-GOTOWYCH—FABRYKI-MEBLI-FORTE-S-A-W-HAJNOWCE.html

About Author

Wiadomości Białystok

ROZUMIEM