30 May 2024
Gospodarka i Biznes

Hotelarstwo w górę! Z Grupa Arche na czele

 • 5 marca, 2023
 • 6 min read
Hotelarstwo w górę! Z Grupa Arche na czele

Grupa Arche

Grupa Arche jest obecna na rynku od 2001 r. W skład Grupy Arche wchodzą: hotel Janów Podlaski, Pałac Łochów, Hotel Paryski w Warszawie, Cukrownia Żnin, Zamek Janów Podlaski, Pałac Tykocin, Hotel Reytan w Warszawie, Hotel Norblin w Warszawie, Hotel Lipiński w Krakowie oraz Hotel Krasicki w Warszawie.

Korzyści z pobytu w hotelach Grupy Arche

 • Natura – każdy obiekt Grupy Arche położony jest w otoczeniu pięknej, zielonej przyrody.
 • Kultura – w każdym miejscu można poczuć smak dawnych czasów, który prezentuje się w zabytkowych wnętrzach.
 • Komfort – na gości czekają komfortowe pokoje i luksusowe apartamenty z widokiem na okolicę.
 • Rozrywka – w każdym miejscu można wybrać się na spacer, rowerową wycieczkę, a nawet widokowe przejażdżki konne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Grupy Arche i odpoczynku w otoczeniu pięknej przyrody, zabytkowych obiektów oraz restauaracji. Wszystko to w połączeniu z luksusowym wyposażeniem oraz najwyższymi standardami usług, sprawia, że pobyt w naszych hotelach będzie niezapomnianym przeżyciem.

Doświadczenie Arche Siedliska

Doświadczenie Arche Siedliska to nie tylko możliwość zamieszkania w niewielkim domku z widokiem na piękne krajobrazy. To przede wszystkim okazja do kontaktu z naturą i z lokalną społecznością poprzez wyjątkowe warsztaty i wydarzenia, które są organizowane w tym miejscu. Wybierając Siedlisko można wziąć udział w warsztatach rękodzieła, tkania, tworzenia biżuterii, jazdy konnej, kursu z jazdy konnej, kursu z naturalnego budownictwa, prac ogrodowych, wykonywania pieczątek, warsztatów fotograficznych, warsztatów kulinarnych, a także w wielu innych wydarzeniach.

Przygotuj się na wyjątkową przygodę!

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, odwiedzając Arche Siedlisko:

 • Skosztuj lokalnych przysmaków.
 • Poznaj lokalną społeczność i ich historię.
 • Zaczerpnij wiedzy o budowaniu domów z drewna i kontenerów morskich.
 • Zapomnij o stresie i zrelaksuj się.
 • Poznaj lokalne zwyczaje i tradycje.
 • Spróbuj swoich sił w naturalnych warsztatach.

Arche Siedlisko to wyjątkowe miejsce, które oferuje nie tylko możliwość wypoczynku w pięknej okolicy, ale przede wszystkim okazję do poznania historii i kultury danego miejsca oraz nawiązania kontaktu z lokalną społecznością. Jest to wyjątkowe doświadczenie, pozwalające odpocząć od codzienności i przyjrzeć się światu z innej perspektywy.

Oferta hoteli Grupy Arche

 • Konferencje – sale konferencyjne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i technologię, dostosowane do najbardziej zaawansowanych wymagań klientów biznesowych.
 • Szkolenia – specjalnie przygotowane sale szkoleniowe, wyposażone w niezbędne narzędzia i multimedialne wyposażenie.
 • Eventy – bogate możliwości organizacji wydarzeń, w tym wystaw, targów, bankietów i przyjęć.
 • Imprezy integracyjne – wyjątkowe miejsca, w których grupy ludzi mogą poznać siebie nawzajem i tworzyć nowe więzi.

Grupa Arche oferuje także szeroką gamę dodatkowych usług, w tym wyśmienitą kuchnię z produktami lokalnymi, usługi spa, dostęp do bezprzewodowego internetu i innych udogodnień. Dzięki temu goście mogą cieszyć się kompleksową obsługą, a firmom oferujemy możliwość zorganizowania profesjonalnych spotkań biznesowych, które będą w pamięci uczestników na długo po ich zakończeniu.

Oprócz tego hotelom Grupy Arche często towarzyszą wystawy sztuki, prelekcje, koncerty i wiele innych wydarzeń, dzięki którym goście mogą poznać lokalną kulturę i historię, a także czerpać pełnię przyjemności z odwiedzania naszych hoteli.

Jesteśmy dumni z tego, jak nasze hotele są postrzegane w kraju i za granicą. Cieszymy się, że możemy zaskakiwać naszych gości i dostarczać im niezapomnianych wrażeń.

Korzyści z inwestycji w hotele dla właścicieli pokojów

 • Stałe zyski z działalności hotelu
 • Brak opłat za zarządzanie
 • Miesięczne raporty
 • Udział w podejmowaniu decyzji

Właściciele pokojów inwestycyjnych w systemie Arche® mają dostęp do wielu korzyści, w tym możliwość udziału w podejmowaniu decyzji dotyczących hotelu, dzięki czemu mają bezpośredni wpływ na zyski z ich inwestycji. Ponadto, mają oni dostęp do miesięcznych raportów, na podstawie których można monitorować ich postępy. Grupa Arche oferuje także bezpłatne zarządzanie obiektami, dzięki czemu właściciele nie muszą martwić się o koszty związane z zarządzaniem swoimi inwestycjami. Wszystkie te czynniki sprawiają, że inwestycje w pokoje hotelowe są interesującą i opłacalną opcją dla właścicieli.

Inwestycja w obiekty hotelowe, takie jak te oferowane przez Grupę Arche, może okazać się opłacalną i interesującą opcją dla właścicieli. Właściciele będą mieli stałe zyski z działalności hotelu, bezpłatne zarządzanie, dostęp do raportów miesięcznych i możliwość uczestniczenia w podejmowaniu decyzji. Jest to doskonały sposób inwestowania w branży hotelowej, który zapewnia właścicielom bezpieczne i trwałe zyski.

Innowacyjność i społeczna odpowiedzialność biznesu

Grupa Arche działa zgodnie z zasadą mówiącą, że rozwój biznesu musi iść w parze ze społeczną odpowiedzialnością i innowacyjnością. Założycielka Grupy, Lena Grochowska, twierdzi, że dobry biznes to taki, który dba o klientów, jak i o otoczenie w którym prosperuje. Grupa Arche wykorzystuje swoje zasoby w celu tworzenia zmian w życiu ludzi, pomagając podopiecznym Fundacji Grochowskiej, uchodźcom oraz inwestorom.

Grupa Arche tworzy przyszłość wspólnie.

Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów, Grupa Arche wprowadziła wiele zmian w swojej ofercie. Najważniejsze z nich to:

 • nowy system dla drobnych inwestorów, w którym minimalna kwota inwestycji będzie wynosiła 10 tys. zł
 • produkt dla osób, które chcą korzystać z życia, a nie zajmować swoim lokalem przeznaczonym do najmu
 • systemowa pomoc uchodźcom z Ukrainy w ramach Fundacji Leny Grochowskiej

Grupa Arche jest firmą, która tworzy rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów, stale pracując nad ich innowacyjnością przy jednoczesnym dbaniu o społeczną odpowiedzialność biznesu. To dla nas zaszczyt móc być częścią tego wspaniałego projektu.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

Wiadomości Białystok

Wykorzystujemy pliki Cookies.    Polityka prywatności    Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM